0

SERIJA A: Roma se razigrala, ‘vučica’ u prvom poluvremenu ‘rešila’ meč!

Objavljeno: 15.09.19 u 20:10

Poslednji meč dana, danas su u seriji A odigrali Roma i Sasuolo. ‘Vučica’ je već nakon 30 minuta mogla da upiše pobedu

Roma je povela u 12. minutu golom Kristantea, posle odlično izvedenog Pelegrinijevog kornera, a osam minuta kasnije Kolarov u svom stilu, sa leve strane centrira za Edina Džeka, koji iz neposredne blizine pogađa za 2:0. Još se gosti nisu oporavili od ovog gola, a usledio je još jedan u 22. minutu.

Ovoga puta glavna uloga pripala je Rominom nedavnom pojačanju Henriku Mihtarijanu, koji je, opet na asistenciju Pelegrinija, postigao svoj prvi pogodak u dresu rimskog kluba – 3:0. Pelegrini je u 33. minutu odlično proigrao Klajverta koji je izašao sam pred golmana Sasuola i sigurno plasirao loptu u mrežu.

Ništa manje uzbudljivo nije bilo ni drugo poluvreme. Nakon prelepo izvedenog slobodnog udarca Berardi je postigao prvi gol za Sasuolo.

Potom u 72. minutu ponovo je Berardi bio akter, proigrao ga je Dankan a on je iskoristio propuštenu loptu saigrača da sa jedanaest metara postavi konačan rezultat 4:2.