0

SERIJA A: Bolonja do preokreta sa igračem više, Tomović asistent u pobedi Spala

Objavljeno: 15.09.19 u 17:13

Serija ‘A’ nastavljena je današnjim mečevima.
Bolonja je nakon velikog preokreta slavila  na gostovanju Breši, nisu pomogla ni dva pogotka Donarume, isključenjem Desena u 48. minutu Bolonja je uhvatila zalet i došla do pobede nakon dva gola zaostatka. Uspešan je bio i Spal protiv Lacija.

Breša – Bolonja 3:4

U derbiju dana Breša je dočekala bolonju. Krenulo je sve kao u bajci. Donaruma je doneo prednost domaćinu u 10, minutu. Devet mimnua kasnije isti igrač udvostručio je prednost Breše. Bolonja je do prvog gola stigla u 36. minutu Bani je bio strelac. Šest minuta kasnije Cistana je povisio na 3:1. Tim rezultatom otišlo se na poluvreme. Presudni momenat dogodio se u 48. minutu kada je nakon grubog starda Desena dobio drugi žuti. Veću 56. minutu smanjio je Palasio na 3:2, da bi četiri minuta kasnije Poli izjednačio na 3:3. Pobedu Bolonji doneo je Orsolini u 80. minutu

Parma – Kaljari 1:3

Kaljari je raspoloženo ušao u meč. Cepiteli je u 23. minutu doneo prednost gostima. Isti igrač je u 39. minutu povisio na 2:0. U drugom poluvremenu probudili su se fudbaleri Parme. Barila je smanjio u 58. minutu na 2:1, a Simeone u 77. minutu postavlja konačnihi 1:3.

Spal – Lacio 2:1

Spal je dočekao Lacio. Ćiro Imobile doneo je prednost gostima sa bele tačke u 17. minutu. Da bi u drugom poluvremenu na dodavanje Tomovića Petanja uspeo da izjednači u 63. minutu, a potom i golom Kurtića u 92. minutu dođe do pobede.