0

BUNDESLIGA: Remi Fortune i Volfzburga na startu kola

Objavljeno: 13.09.19 u 22:20

U prvoj utakmici četvrte runde nemačke Bundeslige, Fortuna i Volfzburg su podelili bodove rezultatom 1:1 (1:1).

Dve nedelje smo čekali da se evropske lige, pa i Bundesliga, vrate na ‘male ekrane’, a onda smo u prvom meču posle pauze videli sjajan fudbal, ali samo u prvih pola sata.

Najpre je u 16. minutu Niko Gizelman fantastično dočekao centaršut u šesnaestercu gostiju i sjajno sproveo loptu u mrežu ‘vukova’ za vođstvo Fortune. Gol je bio kontrolisan putem VAR tehnologije, ali je ipak bio potvrđen.

Ali, odgovor je stigao 13 minuta kasnije preko Vouta Vegorsta i posle asistencije Josipa Brekala. Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat ovog susreta.

Do kraja su oba tima imala svoje šanse da dođu do sva tri boda, ali znatno veće propuštao je Volfzburg, a činili su to baš Vegorst u 48. i Brekalo u 86. minutu utakmice.