0

OVO ĆE ZANIMATI GROBARE: Goleada u utakmici Moldea pred Partizan, teška povreda Muse Ndžaija! (VIDEO)

Objavljeno: 25.08.19 u 20:55

Fudbaleri Moldea remizirali su rezultatom 2:2 protiv Odsa u utakmici 19. kola norveškog prvenstva, a pred revanš plej-ofa za Ligu Evrope protiv Partizana.

Iako je Molde odigrao veoma dobar meč protiv Odsa, može se reći da je Partizan dobio ‘recept’ kako bi trebalo da igra u četvrtak od 19 časova na severu Evrope.

Ods je poveo u 24. minutu golom Torgera Brovena, a do kraja prvog poluvremena izjednačenje je doneo Leke Džejms tri minuta pre odlaska na odmor.

Potom je Molde preokrenuo u devetom minutu nastavka golom Erida Hestada, ali je konačan rezultat od 2:2 i bod Odsu doneo Borven svojim drugim golom na meču.

Na ovoj utakmici u startnoj postavi gostiju zaigrao je Musa Ndžaj, pozajmljeni igrač baš iz Partizana, ali je već u 17. minutu morao iz igre.

Doživeo je tešku povredu, najverovatnije, kidanjem Ahilove tetive.