0

PREMIJER LIGA: Junajted ponovo promašio penal, Pogba tragičar! Palas došao do prve pobede (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.19 u 18:24

U trećem kolu Premijer lige nije manjkalo uzbuđenja. U jednom od najzanimljivijih mečeva sastali su se Junajted i Palas.

Mančester Junajted – Kristal Palas 2:1 (STATISTIKA UTAKMICE)

Dobro su meč počeli ‘đavoli’ imali su terensku inicijativu u prvih pola sata igre. U najboljoj prilici u tom periodu našao se Markus Rašford. Pokušao je iz daljine nakon prekida da ugrozi golmana Junajteda, ali je lopta otišla nekoliko centimetara iznad prečke. Onda je usledio šok. Dobio je Šlupi vazdušni duel sa Linelofom, prosledio je ka Ajuu, koji je uspeo da izbegne odbranu i donese prednost gostima u 32. minutu. Minut ranije je imao veliku priliku Palas, ali je De hea odlično odreagovao. Imao je Palas dobru priliku da duplira prednost koji minut ranije, ali je De Hea intervenisao u poslednjem trenutku. Vilfred Zaha je imao priliku u 37. minutu promešao je odbranu Mančestera šutirao je , a De Hea je odlično reagovao.

Kristal Palas se povukao u drugom poluvremenu sa željom da odbrani minimalnu prednost. Napadao je Mančester, ali nije uspevao na početku poluvremena da slomi otpor protivnika. Imao je priliku Markus Rašford sa bele tačke, ali je u 70. minutu promašio jedanaesterac. Luka Milivojević je oborio Pola Tirnija, a sudija je pokazao na belu tačku. U nastavku je sudija još jednom pregledao var snimak, ali nije bilo penala za ekipu Junajteda. Ipak, u 89. minutu uspeo je domaćin da probije bunker Kristal Palasa. Antoni Marsijal je pronašao Danijela Džejmsa koji je novim pogotkom doneo izjednačenje. Nakon tragične greške Pola Pogbe Van Anhol je izašao sam pred golmana Mančester Junajteda i uspeva da donese prednost i pobedu ekipi Kristal Palasa

Brajton – Sautempton 0:2 (STATISTIKA UTAKMICE)

Djenepo je u 55. minutu doneo prednost gostima, dok je Brajton od 30. minuta zbog igranja laktom ostao bez Andonea. Redmond je u 91. minutu postavio konačnih 0:2

Vatford – Vest Hem 1:3 (STATISTIKA UTAKMICE)

Poveli su gosti u 3. minutu golom Nobla sa bele tačke, uspeo je domaći tim da izjednači u 17. minutu golom Greja. U drugom poluvremenu na terenu je postojao samo Haler koji je u devet minuta rešio utakmicu i doneo pobedu Vest Hemu. Prvo je na dodavanje Andersona povisio na 2:1, a potom u 73. minutu je nakon solo akcije postavio 1:3.

Šefild – Lester 1:2 (STATISTIKA UTAKMICE)

Vardi je u 38. minutu postigao jedini gol u prvom poluvremenu. Mekburni je uspeo da izjednači u 62. minutu, ali ‘lisice se nisu predavale. U 70. minuntu Barns je postavio konačnih 1:2