0

ADEM LJAJIĆ OPET ZABLISTAO: Asistencija, pa sjajan gol! (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.19 u 21:30

Reprezentativac Srbije odigrao je sjajan meč protiv Gectepea u okviru drugog kola turskog prvenstva.

Meč koji je Adem Ljajić odigrao večeras protiv Gectepea raduje navijače Bešiktaša, ali i selektora Srbije Ljubišu Tumbakovića pred reprezentativno okupljanje i duele protiv Portugalije i Luksemburga.

Bešiktaš je slavio ubedljiv trijumf rezultatom 3:0. Vođstvo je doneo Jalcin u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

A onda je srpski reprezentativac za pet minuta rešio utakmicu. Najpre je u 54. minutu asistirao Erkinu za vođstvo od 2:0, da bi sam konačan rezultat postavio u 59. kada je sjajno prošao po levoj strani, ušao u sredinu, namestio se i odlično završio solo akciju.