0

SUPERLIGA SRBIJE: Bačka Topla nastavlja da sanja, Čuka sigurna (FOTO)

Objavljeno: 04.08.19 u 22:15

Kompletirano je 3. kolo Superlige Srbije, a za sada je apsolutni hit TSC iz Bačke Topole.

Bačka Topola je u transu. Posle tri kola debitant u Superligi Srbije TSC ima stoprocentan učinak i devet osvojenih bodova. Večetas je slavio u derbiju Bačke protiv Spartaka 2:1, iako je imao igrača manje.

TSC je poveo golom Lukića u 3. minutu iz penala. Sudija Gajdobranski je u 41. minutu svirao penal za Spartak. Šut Obradovića odbranio je Filipović, ali se lopta vratila igraču ‘golubova’ koji se ispravio – 1:1.

U nadoknadi vremena prvog dela igre Varga je dobio drugi žuti karton, to jest crveni. Iako su gosti imali igrača manje, Milićević je u 74. minutu pogodio za pobedu TSC-a 2:1.

SPARTAK – TSC

Čukarički je na Banovom Brdu ponovo demonstrirao lepu igru i pravo je čudo da trijumf nad Radnikom nije bio ubedljiviji od 1:0. Ređale su se šanse pred golom Kostića. Nisu ni Surduličani bili bezopasni, stvorili su i gosti nekoliko lepih šansi, ali nisu imali snage za više od minimalnog poraza.

ČUKARIČKI-RADNIK

Utakmicu je rešio mladi Tedić goloma na asistenciju Ćirkovića u 7. minutu. Čukarički ima šest osvojenih bodova iz dva kola, meč drugog kola je odložio zbog revanša sa Moldeom u kvlafikacijama za Ligu Evrope.