0

SLS: Radnički ubedljiv na startu, lep gol Batrovića (VIDEO)

Objavljeno: 21.07.19 u 22:02

U poslednjoj utakmici prvog kola Linglong Superlige Srbije Radnički je u Nišu bio bolji od Proletera rezultatom 3:0 (2:0).

‘Meraklije’ nisu dobro otvorile sezonu, imajući u vidu (pre)rano ispadanje od estonske Flore u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, ali su novi šampionat Srbije otvorili vrlo dobro.

Solidna igra, mnogo bolja nego pre tri dana protiv Estonaca, tri gola u mreži Proletera popravila su utisak nakon uvodne očajne partije u Talinu.

Goste iz Slane Bare načeo je već u 11. minutu Japanac Noma, da bi 13 minuta kasnije Stefan Mihajlović nastavio svoju seriju i ponovo bio strelac na ‘Čairu’.

Već tada, na poluvremenu, bilo je izvesno da će bodovi ostati u Nišu, a sve je ‘začinio’ i potvrdio Veljko Batrović, lepim golom iz slobodnog udarca u 77. minutu za konačnih 3:0.

(Izvor: youtube / HOT SPORT)