0

UZDRMANI PRED PUT ZVEZDI: Helsinki ispustio pobedu u poslednjem minutu!

Objavljeno: 20.07.19 u 19:20

Pred meč Zvezde i Helsinkija u Finskoj je odigran derbi kola. Imao je Helsinki rezultat u svojim nogama, ali im je na kraju izmakla pobeda.

Rival šampiona Srbije poveo je u 55. minutu golom Ruki Riakija imali su u nastavku gosti nekoliko ozbiljnijih prilika da ugroze Ilves, ali su se dobrano ispromašivali.

Kažnjeni su u trećem minutu nadoknade kada je golom Laurija Ilveš sa bele tačke doneo izjednačenje. Helsinki se nakon 15 kola nalazi na četvrtoj poziciji dok Ilves zauzima prvo mesto.

Megdan Crvene zvezde i Helsinkija zakazan je za sredu u 20.45, a revanš je sedam dana kasnije. Dva kluba sastala su se 1997. godine u okviru tadašnjeg Kupa Kupova, tada je naš predstavnik slavio sa 3:1.