0

SRAMNA IGRA SRBIJE: Austrija zasluženo vodi, ‘orlići’ na gol šutnuli nisu (VIDEO)

Objavljeno: 17.06.19 u 19:17

Mlada fudbalska reprezentacija Austrije vodi protiv Srbije sa 1:0, sramna igra ‘orlića’ u prvih 45 minuta.

Verovali smo u ove momke, ali smo posle prvih 45 minuta veoma razočarani. Austrija vodi sa 1:0, ali je to daleko manji problem od činjenice da naš tim nije stvorio nijednu šansu ili akciju. Broj šuteva na gol je ‘krompir’.

Austrija je bila daleko bolji tim, a iskoristila je svoju šansu u 37. minutu. Honsak je bio u dobroj poziciji da postigne gol, njegov šut je izblokiran, lopta je stigla na pet metara do Horvata, ovaj je pogodio stativu, ali je na loptu natrčao Volf i pogodio.

Na asistenciju pomoćnika sudija iz Švedske Ekberg je poništio gol, ali je stigla korekcija iz VAR sobe i protivnik je poveo sa 1:0.

Srbija mora mnogo, mnogo bolje u drugom poluvremenu…