0

ŠOKANTNE SCENE U RUMUNIJI: Navijači napravili haos, policajac bez svesti ležao u lokvi krvi! (VIDEO)

Objavljeno: 09.06.19 u 21:32

Navijači u Rumuniji napravili su skandal u utakmici baraža za ulazak u Prvu ligu između Univerzitatee iz Kluža i Hermanštada.

Hermanštad je u 79. minutu poveo golom Peterskua, a taj rezultat i razvoj utakmice razljutio je domaće navijače koji su tada počeli da prave incidente i na stadionu u Klužu je nastao haos.

Pojedinci su preskočili zaštitnu ogradu i ušli na atletsku stazu, a sa tribina su letele kamenice, od kojih je jedna pogodila policajca pravo u glavu.

Kamen verovatno nije bio mali, budući da je istog momenta pao na zemlju i tu ležao bez svesti u lokvi krvi. Srećom, brzo je odvezen u bolnicu i stanje mu je stavilizovano.

Utakmica je nastavljena posle 15-ak minuta i meč je završen rezultatom 2:0 za goste, koji su tako sačuvali mesto u Prvoj ligi.