0

ČELSIJEVA KANONADA ZA 15 MINUTA: Sjajan gol Žirua za 1:0, Pedro duplirao prednost, Azar sa penala za 3:0! (VIDEO)

Objavljeno: 29.05.19 u 22:25

Fudbaleri Čelsija veoma su blizu osvajanja Lige Evrope golovima Olivijea Žirua i Pedra nakon 15 minuta igre u drugom poluvremenu.

U 49. minutu Emerson je sjajno centrirao, a Žiru još bolje reagovao i poslao loptu u mrežu iza leđa Petra Čeha.

U 60. minutu Pedro je iskoristio šansu i jednu loptu iz srca kaznenog prostora prosledio u gol Arsenala za 2:0:

A četiri minuta kasnije Pedro je uposlio Žirua, Mejtland-Najls oborio Francuza, a Azar sa penala doneo ogromnih 3:0.