2

SLS, BARAŽ: Debakl Dinama iz Vranja, Inđija zakoračila u Superligu!

Objavljeno: 22.05.19 u 18:55

U prvoj utakmici baraža koji će odlučiti poslednjeg učesnika Superlige za sledeću sezonu, Inđija je na svom terenu ubedljivo savladala Dinamo iz Vranja rezultatom 3:0 (3:0).

Dinamo iz Vranja je u Superligi izborio baraž, dok je do toga kroz Prvu ligu Srbije stigla Inđija i zbog toga bila domaćin u prvoj utakmici doigravanja.

I malo ko je očekivao da će ubedljivo da dobije Superligaša iz Vranja, koji je potpuno razbijen i vrlo je blizu eliminacije u niži rang takmičenja.

Inđija je povela već u četvrtom minutu golom Rogača iz penala, a na ‘belu tačku’ je sudija Aleksandar Vasić pokazao posle prekršaja Pavišića. Vođstvo je duplirao Dimitrov u 32. minutu na asistenciju Andrejića.

Već 11 minuta kasnije je bilo čak 3:0, a strelac je bio Dimitrijević. Ispostavilo se da je već tada postavljen konačan rezultat prvog meča, iako je domaćin imao priliku i ubedljivije da slavi.

Od 52. minutu Dinamo je igrao sa igračem manje jer je direktan crveni karton dobio Macoukas i tako ostavio tim Dragana Antića na cedilu.

Inđija je, dakle, u velikoj prednosti pred revanš, koji se igra za četiri dana, u nedelju 26. maja, u Surdulici.