0

DVA GOLA VLAHOVIĆA: Srpski napadač sačuvao Violu od poraza (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.19 u 16:00

Srpski napadač pružio je još jednu sjajnu partiju u Primaveri.

Timovi Fiorentine i Rome do 19 godina odmerili su snage u 26. kolu prvenstva Italije.

Utakmica je okončana nerešenim rezultatom 2:2, a velike zasluge za ovakav ishod idu na račun nekadašnjeg igrača Partizana Dušana Vlahovića. Do 20. minuta utakmice golovima Kaniđana, ekipa iz prestonice je stigla do 2:0. Međutim, onda ostaju sa igračem manje, jer je isključen Karnjeluti, a to su umeli da kazne igrači Viole.

Tada na scenu stupa srpski napadač, koji prvo glavom pogađa u 34. minutu i smanjuje prednost. Isti igrač je samo nekoliko trenutaka kasnije uspeo da se ponovo upiše u strelce posle lepe akcije svoje ekipe i donese bod timu iz Firence.

Do kraja meča nije došlo do promene rezultata, a Vlahović je ove sezone u Primaveri postigao 11 golova i nalazi se na četvrtom mestu liste strelaca.