1

PREOKRET: Radnički vodi 3:1, drugi gol Nišlija sporan, pogledajte kako su igrači Partizana napali sudiju (VIDEO)

Objavljeno: 21.04.19 u 19:50

Kakav ‘Blickrig’ Radničkog na početku drugog poluvremena, za svega šest minuta domaćin je postigao tri gola.

Prvi za preokret 2:1 pao je u 48. minutu, bila je to dijagonala veznog reda ‘Reala sa Nišave’ do Petra Grbića, ovaj je želeo da uposli Lazara Ranđelovića koji nije zakačio loptu, a ona je završila iza leđa Filipa Kljajića. Pomoćni sudija nije podigao zastavicu i gol je priznat. To je bio okidač za fudbalere Partizana da napadnu pomoćnika. Čini se da je Ranđelović bio najbliži golu i da je uticao na situaciju, ali procenite sami…

Samo tri minuta kasnije Nišlije su postigle još jedan gol. Kod njega nije bilo ništa sporno, Nemanja G. Miletić je pogrešio i loptu predao protivničkom igraču Todorovskom, ovaj uposlio Lazara Ranđelovića koji je bio nemilosrdan – 3:1.