1

‘LUDNICA’ U NIŠU: Posle uspavanke 42 minuta Partizan poveo preko Ivanovića, a Radnički izjednačio evrogolom!

Objavljeno: 21.04.19 u 19:25

U samoj završnici prvog poluvremena Partizan je poveo u Nišu 1:0 i to golom ‘zaboravljenog’ momka. Radnički izjednačio evrogolom.

Ne blistaju dva tima na terenu, ali Partizan vodi. Bila je to sjajna akcija crno-belih u 42. minutu, Nemanja Nikolić je atraktivnim posedom gurnuo loptu ka Rikardu Gomešu i Đorđu Ivanoviću, njih dvojica su svojom kretnjom zbunila poslednju liniju Radničkog iz Niša, a momak koji je letos stigao iz Spartaka je rutinski matirao Borivoja Ristića – 0:1.

Ipak, u 47. minutu, u nadoknadi vremena, Saša Stojanović je postigao prelep gol iz slobodnog udarca za 1:1.

Sa ‘Čaira’: Aleksandar Ilić