0

SERIJA A: Miha blizu opstanka, ‘SMS’ sapleo svoj Lacio (VIDEO)

Objavljeno: 20.04.19 u 17:45

U 32. kolu Serije A Bolonja je došla na korak do opstanka, dok je Lacio ispao iz trke za Ligu šampiona, ne i Torino.

BOLONJA – SAMPDORIJA 3:0

Siniša Mihajlović je preporodio Bolonju. Tim našeg stručnjaka je sa 3:0 pobedio Sampdoriju. Posle mršavog prvog dela igre, Boilonja se razigrala u drugom. Domaćin je poveo autogolom Tonelija u 54. minutu. Svega 15 minuta kasnije Plugar je iz slobodnog udarca povisio na 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Orsolini posle asistencije Krejčija. Bolonja je ovom pobedom pobegla iz opasne zone.

LACIO – KJEVO 1:2

Posle kiksa Milana u Parmi, očekivalo se da se Lacio protiv fenjeraša Kjeva vrati u borbu za Ligu šampiona, ali… Sve je pokvario više nego neopreznim potezom Sergej Milinković-Savić. Srbin je u 34. minutu posle jednog duela sa Stepinskim šutnuoo rivala u zadnjicu, a sudija mu pokazao crveni karton. ‘Leteći magarci’ su to iskoristili i preko Vinjata i Hetemaja poveli sa 2:0. Kaisedo je u 67. minutu uspeo samo da ubalži poraz Lacija, koji je definitivno ispao iz borbe za Ligu šampiona.

ĐENOVA – TORINO 0:1

Za razliku od Lacijala, Torino se ne predaje. ‘Bikovi’ su slavili u Đenovi 1:0. Gol odluke postigao je Ansaldi u 58. minutu. Saša Lukić je za goste igrao od 83. minuta, dok su Darko Lazović i Ivan Radovanović igrali svih 90. minuta za domaćina. Torino je sada šesti na tabeli sa samo tri boda manje od četvrtoplasiranog Milana.