‘RUKOMETNA UTAKMICA’ U MANČESTERU: Lud start, pet golova za 20 minuta (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.19 u 21:23

Veoma uzbudljiva utakmica igra se na ‘Etihad’ stadionu.

Prvi duel ovih timova priprao je Totenhemu, koji je u Manečster doputovao sa minimalnom prednošću.

Nakon četiri minuta igre na ovom meču ‘građani’ su uspeli da poravnaju rezultat iz prve utakmice. Kevin De Brujne je na sjajan način uposlio Rahima Sterlinga koji je je sa levog krila uspeo da zatrese mrežu.

Odgovorili su Sparsi posle tri minuta, a ovom golu lošom reakcijom kumovao je Laport. Španski defanzivac je bukvalno poslužio Hjon Min Sona koji je savladao Edersona.

Nije se dugo čekalo na novu grešku Emerik Laport, koji je ponovo kiksirao i kog je ponovo kaznio Son za vođstvo gostiju od 2:1.

Samo što su puleni Pep Gvardiole krenuli sa centra igrališta, Kun Aguero je povukao loptu, video na desnoj strani Bernarda Silvu koji je pogodio suprotni ugao Lorisovog gola.

Do novog vođstva Siti je stigao u 21. minutu, a strelac je bio po dtugi put Rahim Sterling…

Kakva se utakmica igra na Etihadu, kakav tempo, nema sumnje da će veoma uzbudljivo biti i u nasavku…