0

BUNDESLIGA: Bajern se osvetio Fortuni za jesenji poraz (VIDEO)

Objavljeno: 14.04.19 u 18:05

Bajern danas s pola gasa uspeo da savlada Fortunu u Dizeldorfu u 29. kolu Bundeslige sa 4:1.

Fortuna je proteklih nedelja uspela da pobedi neke favorite, ali ne i najvećeg. Trener domaćeg sastava nije zbog povrede mogao da računa na nekoliko igrače. Uspeli su Bavarci da se osvete za poraz u jesenjem delu sezone i spuste ekipu iz Dizeldorfa na svoje mesto.

Kingsli Koman bio je igrač meča, postigao je gol u 15. minutu, a potom i 41. minutu. Kada je utakmica već bila rezultatski rešena u strelce se u 55. minutu za upisao i Serž Gnabri, Leon Gorecka je postigao četvrti pogodak za goste u zaustavnom vremenu. Meč je obeležila i komična povreda Manuela Nojera koji je uspeo da iskrene zglob pri dodavanju lopte saigraču.