0

SERIJA A: Dva remija, prazne puške u Milanu i propuštena prilika Intera – remi u Rimu (VIDEO)

Objavljeno: 07.04.19 u 20:00

Neroazuri su imali šansu da se dodatno približe drugoplasiranom Napoliju makar do večerašnje utakmice tog tima.

I jesu, ali za samo jedan bod pošto su bez golova remizirali sa Atalantom, dok je nerešeno bilo i u Rimu gde su Lacio i Sasuolo igrali 2:2.

Inter je imao više od igre protiv Atalante, a za igrača utakmice se može izdvojiti golman gostiju koji je imao šest odbrana. U nekoliko navrata je Goljini bio direktno zaslužan što Inter nije stigao do prednosti, pogotovo kada se radi o drugom poluvremenu utakmice.

Bez golova je i u Rimu bilo do 53. minutu kada je Lokateli skrivio kazneni udarac, a sa bele tačke precizan je bio Ćiro Imobile. Prednost Lacija trajala je samo četiri minuta pošto je Rožerio doneo izjednačenje, a Sasuolo je poveo preko Berardija u 89. minutu i bio na korak do pobede.

Onda je i kod drugog gola veliku ulogu imao Imobile koji je ovoga puta asistirao Luliću, a iskusni internacionalac iz BiH doneo bod domaćinu.