FOTO screenshot

PRIMERA: Madrid slavi Benzemu, francuz dominirao protiv Eibara

Objavljeno: 06.04.19 u 18:26

Drugi meč današnjeg programa 31. kola Primere doneo je dosta uzbuđenja. Kraljevi su danas jednoglasni, ‘živeo Benzema’!
Mučio se Real danas, ali je uspeo da preokrene i slavi protiv Eibara sa 2:1. Gosti su poveli u završnici prvog poluvremena, ali je Benzema na mišiće doneo preokret.

Gonzalo Eskalante je poslao odličnu loptu u prostor, pokupio ju je Mark Kardona Rovira, Brzo je reagovao ispred gola domaćina i doneo prednost svom sastavu sa kojom je Eibar otišao na poluvreme. Gol Reala u 56. minutu poništen je nakon VAR asistencije zbog ofsajda u kome se našao Benzema. Francuz nije mnogo očajavao već je u sledećem napadu nakon centaršuta glavom o levu stativu šutirao i postigao izjednačujući pogodak. Ponovo je Benzema glavom doneo radost domaćim navijačima. Igrao se 81. minut Benzema je bio najviši u skoku i doneo je prednost Realu. Moglo je da bude i ubedljivije, ali je u 87, minutu Marko Dmitrović mačjim refleksima uspeo da sačuva gol Eibara Ponovo je Benzema u 93. minutu dobio loptu na ivici šesnaesterca, ali je raspalio direktno u levu stativu.