0

SUPERLIGA KINE: Šangaj Šenhua nastavio sjajan niz gostiju

Objavljeno: 31.03.19 u 13:55

Treće kolo Superlige Kine definitivno pripada gostima, a niz je nastavio i Šangaj Šenhua koji je slavio na gostovanju Đenan Janijeu rezultatom 2:1 (0:0).

Interesantno, jedino je Piksijev Gvangžu R&F poražen do sada u ovoj rundi Superlige Kine, mada se i to desilo nesrećno u trećem minutu nadoknade. Sve ostale dosadašnje utakmice pripale su gostima.

Tako i novi okršaj Đenana i Šangaj Šenhue, u kom su sva uzbuđenja viđena u drugih 45 minuta. Gosti su u vođstvo došli u 52. minutu kada je prvi napadač Igalo zatresao mrežu.

A onda nova zanimljiva završnica. Najpre je u 83. minutu Feng poravnao rezultat, da bi po ko zna koji put, novu radost Šenhui doneo kapiten Moreno golom u 88. minutu utakmice.

Domaći su pokušali da se još jednom vrate do kraja, ali je ostalo premalo vremena i bodovi su otišli u Šangaj, njihovi prvi ove sezone.