0

FOTO screenshot

PRIMERA: Goleada u predgrađu Valensije, Levante i Eibar podelili bodove

Objavljeno: 31.03.19 u 14:11

U prvoj utakmici dana u Španiji, Levante i Eibar su remizirali rezultatom 2:2 (2:1).

Levante je u poslednja četiri kola osvojio samo jedan bod, a danas je bio blizu osvajanja sva tri protiv Eibara Marka Dmitrovića Opet nisu uspeli…

Vodili su već od petog minuta golom Moralesa, ali je navijače u predgrađu Valensije prvi put rastužio Eskalante u 19. minutu.

Samo sedam minuta kasnije ponovo je Levante vodio, a strelac je bio Roćina i rezultat 2:1 bio je na snazi sve do same završnice.

Eibar je imao više od igre u nastavku, stvarao mnogo više prilika i imao posed lopte, ali ona u mrežu nije htela. Sve do 78. minuta.

Tada je Serđi Enrih sa oko pet metara zakucao loptu u mrežu Levantea i postavio konačnih 2:2. Rezultat kojim će svakako zadovoljniji biti Eibar.