0

KADETSKI DERBI: Zvezda do remija u finišu, ostaje prednost Partizana od tri boda

Objavljeno: 17.03.19 u 13:27

‘Večiti rivali’ su podelili bodove u ‘Zemunelu’.

Rezultatom 1:1 završena je utakmica Partizan – Crvena zvezda u Kadetskoj ligi Srbije.

Crno-beli su odlično otvorili utakmicu i poveli već u 6. minutu. Dobru kontru Partizana završio je Nemanja Jović koji je dobio loptu na oko 18 metara od gola crveno-belih i gađao precizno uz levu stativu gola gostiju. Ubrzo je Zvezda mogla da izjednači kada je Babić proigrao Elevena koji je pogodio stativu.

U drugom poluvremenu je Crvena zvezda imala inicijativu i veliki broj prilika, ali je realizacija bila problem. Ipak, izabranici Slavoljuba Đorđevića došli su do gola i boda na pet minuta do kraja utakmice. Kružila je Zvezda oko gola crno-belih, nakon nekoliko odbitaka lopta je stigla do Aleksandra Lukića koji je uspeo da postigne gol.

Pogodak Partizana možete videti na 11:34, a Crvene zvezde na 1:49:56 snimka:

(Izvor: YouTube/