0

BUNDESLIGA: Bajernova nova ‘šestica’ kao uteha od ispadanja iz Lige šampiona

Objavljeno: 17.03.19 u 20:10

Bavarci su ‘bes’ iskalili na Majncu koji je stradao rezultatom 6:0 (3:0) u poslednjem meču 26. kola nemačke Bundeslige.

Nakon eliminacije od Liverpula u osmini finala Lige šampiona, Bajern se u potpunosti okreće domaćim okvirima, iako se prethodnih dana pisalo o neslozi u svlačionici.

Međutim, Majnc je danas platio sav ceh i kući je ispraćen sa šest golova u mreži. Goleadu je otvorio Levandovski već u trećem minutu, a na sledeći gol se čekalo punih pola sata igre.

Na 2:0 povisio je Džejms Rodrigez, koji je do kraja meča postigao i het-trik, jer je mrežu tresao i u 51. i 55. minutu.

U strelce su se još upisali i Kingsli Koman u 39. minutu, ali i Dejvis koji je u 70. minutu postavio konačnih 6:0.