0

SUPERLIGA SRBIJE: Dinamu nije mirna Bačka, ‘petarda’ domaćina!

Objavljeno: 15.03.19 u 20:19

Uvodni meč 27. kola Superlige Srbije doneo nam je meč u Bačkoj, ali ovoga puta nije bila ‘mirna Bačka’ već je viđena prava goleada.
Čekalo se do 31. minuta da domaći ‘otvore’ ekipu Dinama. Nebojša Gavrić bio je asistent, a Miroslav Bjeloš doneo je prednost domaćem timu. Nije se dugo čekalo do drugog gola, već u 35. minutu Milan Makarić uvećao je prednost na 2:0, a u 43. viđen je i autogol Nikole Lakića. Makarić je još jednom bio strelac u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Peti gol za domaće postigao je Marko Pantić u 60. minutu a počasni pogodak za Dinamo postigao je Marko Mitrović u 91. minutu.