0

SERIJA A: Ubedljiva pobeda Juventusa pred revanš sa Atletikom (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.19 u 22:38

Stara dama je uspela da trijumfom otvori 27. kolo Serije A.

Ekipa Masimilijana Alegrija bila je bolja od Udinezea, te je trijumfovala rezultatom 4:1.

Pred revanš meč Lige šamiona protiv Atletika iz Madrida aktuelni šampion je bez Kristijana Ronalda, ali i Mandžukića, Pjanića i još nekih igrača uspeo da ostvari ubedljiv trijumf. Do prednosti crno-beli dolaze golom Keana u 11. minutu igre, a nakon asistencije Aleksa Sandra. Isti igrač je bio i strelac drugog gola, a do 3:0 domaći tim dolazi sa bele tačke, pogotkom Džana.

Nakon četiri minuta igre Matuidi je postigao i četvrti pogodak za Juventus na ovoj utakmici, čime je i aposlutno rešio pitanje pobednika. Sve što su uspeli gosti večeras bio je jedan počasni pogodak, koji je bio delo Lazanje nakon pasa De Pola.

Ovom pobedom Juventus je stigao do 75 osvojenog boda u šampionatu, dok je Udineze na 15. poziciji sa 25 bodova.