0

SUPERLIGA KINE: Piksi ispustio pobedu na otvaranju sezone, opet ta nadoknada…

Objavljeno: 02.03.19 u 10:50

Dragan Stojković i njegov Gvangžu R&F i na otvaranju nove sezone su u nadoknadi poklekli i ostali bez dva boda, što je neretko bio slučaj i prošle godine.

Opet ta nadoknada… Piksijev tim pokazao je na premijeri nove sezone neko novo lice, ali ga i dalje prati stara ‘trauma’. Preokrenuli su rezultat, ali to nije bilo dovoljno za trijumf na neugodnom gostovanju Lifanu.

Čongkvin je poveo u 26. minutu golom Alana Kardeca iz jedanaesterca, ali je očigledno govor Dragana Stojkovića u poluvremenu pokazao pravac igračima Gvangžu R&F-a.

Prvo je u 56. minutu Je Čugui poravnao rezultat, a onda je prvi napadač Eran Zahavi u 74. minutu doneo potpuni preokret.

Ipak, ni to nije bilo dovoljno, jer iako se Gvangžu dobro branio, u trećem minutu nadoknade je ponovo Alan Kardec zatresao mrežu Piksijevog tima za konačnih 2:2.