0

SERIJA A: Atalanta poklekla u Torinu (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.19 u 17:23

U prvom meču dana Torino je bio ubedljiv kao domaćin i sigurnom igrom došao do pobede nad Atalantom 2:0.

Prvih 40 minuta nije bilo značajnijih dešavanja. Nijedna od ekipa nije ozbiljnije zapretila i ugrozila protivnički gol. Nakon kornera u 41. minutu lopta je došla do jednog igrača Torina, njegov šut zaustavio je golman Atalante Beriša, a na odbitak je nakon nespretne reakcije odbrane na petercu naleteo Ico koji je doneo prednost Torinu

Nisu se još ni slegle strasti, a nakon početka drugog poluvremena domaći tim iskoristio je priliku i uvećao svoje vođstvo. Nakon centaršuta po levoj strani na sredini šesnaesterca našao se usamljeni Falke, koji je šutom po zemlji savladao Berišu i postavio konačnih 2:0.