0

SRBIN PREDVODI AJNTRAHT: Luka Jović golom ‘pod prečku’ doneo vođstvo svojoj ekipi i popeo se na prvo mesto liste strelaca! (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.19 u 19:31

Fudbaleri Ajntrahta vode na svom terenu sa dva gola prednosti protiv Šahtjora.

Rezultat prve utakmice bio je 2:2, ali se sada nemačka ekipa nalazi na korak od prolaska dalje.

Sredinom prvog poluvreemna ekipa trenera Hatera došla je do vođstva i do pogotkom možda i najboljeg svog igrača. Nakon što je Dani de Kosta protrčao po desnoj strani čitavu akciju ispratio je nekadašnji napadač crveno-belih koji je natrčao i loptu poslao pod prečku gola koji brani Pjatov. Ovo je ujedno šesti gol ove sezone Jovića u Ligi Evrope, čime se izjednačio na prvom mestu liste strelaca sa Daburom.

Četiri minuta kasnije Sebastijan Haler duplirao je prednost ekipe iz Frankfurta koja sada ima veoma izgledne šanse za prolaz dalje. U sastavu Ajntrahta od prvog minuta na terenu su pored Jovića i Kostić i Gaćinović.