0

PRIMERA: Hetafe propustio veliku šansu da subotu dočeka na mestu koje vodi u Ligu šampiona

Objavljeno: 15.02.19 u 23:05

U premijernom meču 24. kola španske Primere Eibar i Hetafe odigrali su nerešeno 2:2 (0:1), a gosti imaju za čime da žale.

Mogla je ovo da bude noć za pamćenje ekipe iz predgrađa Madrida. Hetafe je u opasnom naletu i večeras se u Baskiji borio za poziciju koja sledeće sezone vodi u Ligu šampiona, ali…

Igrao se 37. minut kada je Olivera uposlio sjajnog Matu, a ovaj pogodio i doneo prednost Hetafeu 0:1. Pravi šok u Eibaru zavldao je kada je Fulkier pogodio za 0:2.

Ipak, slavili su večeras domaći navijači Brazilca Šarlsa. On je prvo u 67. minutu iz penala smanjio na 1:2, da bi bod svom timu doneo u 80. minutu posle velike greške defanzivaca Hetafea.

Madriđani su tako izgubili tri već viđeno osvojena boda i šansu da bar u naredna dva dana drže četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona sledeće sezone. Nemanja Maksimović je za goste igrao svih 90 minuta, dok Dmitrovića zbog povrede nije bilo na golu Eibara.