BUNDESLIGA: Farmaceuti pokvarili karneval Majncu (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.19 u 22:55

Velika pobeda ‘farmaceuta’.

Prava goleada otvorila je 21. kolo nemačke Bundeslige.

Ekipa Majnca je na domaćem terenu poražena od Bajera iz Leverkuzena rezultatom 5:1. U ovom gradu sve je u znaku karnevala ‘Švelkepfe’, kao i na stadionu, pa su domaći igrači igrali u šarenim dresovima. Međutim, kada je rezultat u pitanju, navijačima Majnca nije bilo do radosti, a pitanje pobednika rešeno je već nakon prvih 45 minuta igre.

Vendel je nakon samo pet minuta igre doneo prednost Bajeru, Kaison je izjednačio nakon nekoliko minuta igre. Međutim, to je bilo sve od domaćeg tima za večeras. Golovima Kaija Haverca, Julijana Brandta i Karima Belarabija Leverkuzen je do isteka prvih 45 minuta stigao do velike prednost, a Brandt je svojim drugim golom postavio krajnji ishod utakmice.