0

PREMIJER LIGA: Totenhem u poslednjim sekundama ‘ugasio’ Fulam

Objavljeno: 20.01.19 u 19:05

Fudbaleri Totenhema ostvarili su trijumf na gostovanju Fulamu od 2:1 (0:1) u meču poslednjeg kola 23. kola engleske Premijer lige.

Tim Klaudija Ranijerija će i te kako imati za čime da žali iz ovog meča sa Totenhemom, koji je na ‘Krejven kotidž’ stigao bez dvojice najboljih napadača, Sona i Kejna.

I Fulam je u prvom poluvremenu odigrao perfektno. Stvarao je šanse, izuzetno opasan je bio novajlija Rajan Babel, ali je jedini gol postigao Ljorente, koji je dao autogol u 14. minutu.

Međutim, u nastavku se sve promenilo. Najpre je Dele Ali već u 51. minutu uspeo da izjednači, a onda su krenuli napadi Totenhema.

Ipak, i Fulam je imao svojih šansi, pre svih Andre Širle, ali je Ljoris odbranio, nakon čega je Aleksandar Mitrović dao gol, ali je on poništen zbog ofsajda.

I onda je trenutak odluke stigao u poslednjim trenucima meča. Strelac pobedonosnog gola za Totenhem bio je Hari Vinks, koji je natrčao na loptu u punom trku i glavom je zakucao u mrežu Serhija Rika.