0

SERIJA A: Devet minuta nadoknade u Rimu, Sampa do boda u 99. minutu meča

Objavljeno: 08.12.18 u 22:41

Meč 15. kola Serije A između Lacija i Sampdorije okončan je rezultatom 2:2 nakon čak devet minuta sudijeske nadoknade.

Lacio i Sampdorija su podelili bodove, mada bi možda situacija bila drugačija da gol Imobilea nije poništen zbog ofsajda u 15. mnutu. To je pomalo vezalo noge Lacijalima, pa je Sampa preko Kvaljarele došla do 1:0.

Taj rezultat je važio do 79. minuta, kada je Aćerbi poravnao, a Berežinski ubrzo Sampdoriju ostavio sa igračem manje. Utakmica je duboko zašla u sudijsku nadoknadu kada je Imobile sa penala preokrenuo na 2:1, no to je bio tek uvod u lud završetak, pošto je Saponaru lobom doneo bod svojoj ekipi u devetom minutu sudijske nadoknade.

Nakon ovog remija Lacio se nalazi na petom mestu na tabeli sa 25 bodova, dok je Sampdorija osma sa 20.