0

PRVA LIGA SRBIJE: Timovi iz vrha bez greške, Metalac remizirao u Bečeju, Borac poklekao u 90. minutu

Objavljeno: 01.12.18 u 15:28

U prvih sedam utakmica Prve lige Srbije videli smo samo jedan remi, i to u duelu između Bečeja i Metalca.

Tri tima koja su se izdvojila na vrhu Prve lige Srbije slavili su pobede u 20. kolu. TSK iz Bačke Topole je na svom terenu bio bolji od Žarkova, a svoju seriju nastavio je najbolji strelac ekipe Vladimir Silađi.

On je već u trećem minutu nadoknade ‘načeo’ goste, a već nakon dva minuta Milisavljević je povisio na 2:0 i već tada postavio konačan rezultat.

Prvoplasirana Inđija je deklasirala Novi Pazar na svom terenu sa čak 5:0. Već posle prvih 45 minuta bilo je 4:0 i sve je već tada bilo gotovo.

Zlatibor iz Čajetine je na gostovanju Teleoptiku u Zemunelu, odneo minimalnu, ali vrlo važnu pobedu kojom su ostali ozbiljni u trci za Superligom.

Borac je u Čačku poražen od Budućnosti iz Dobanovaca. Gosti su slavili sa 2:1 golom u 90. minutu. Jedini remi danas viđen je u Bečeju gde je Metalac vodio na poluvremenu, ali je meč ipak završen rezultatom 1:1.