0

LIGA NACIJA: Gruzija se pobedom oprostila od lige D

Objavljeno: 19.11.18 u 20:26

Današnjim mečevima kompletirana je grupa 1 u D Ligi nacija.

Meč izmađu Andore i Letonije odigran je bez golova, dok je Gruzija rezultatom 2:1 savladala Kazahstan.

Utakmica između Andore i Letonije završena je bez pobednika, a gosti su od 38. minuta ostali sa deset igrača na terenu, jer je Sabala dobio direktan crveni karton, ali i pored igrača više skoro sat vremena, domaća ekipa nije uspela da dođe do pobede na ovoj utakmici.

Selekcija Gruzije i pre ovog kola obezbedila je plsaman u C ligu, a oni su se pobedom oprostili od ovog dela takmičenja pred svojom publikom. Golom Merebašvilija u 59. minutu igre Gruzija je stigla do prednosti, a Čekvadtadze u 84. minutu duplirao je prednost. Ovog momka već duže veme prate skauti Barselone, a današnja igra biće dodatni plus u tefteru skauta slavnog kluba. Počasni pogodak za goste u 90. minutu igre postigao je Omirtajev.