0

BLICKRIG SRBIJE: Ljajić i Mitrović bacili Crnu Goru u ‘nokadaun’ (VIDEO)

Objavljeno: 17.11.18 u 15:40

Fudbalska reprezentacija Srbije je za svega dva minuta postigla dva gola protiv Crne Gore i bacila rivala u ‘nokdaun’.

Nije četa Mladena Krstajića briljirala od prvog minuta, šta više Crna Gora je imala dve zrelije šanse preko Mugoše i Jovovića, ali je onda usledila kazna. Prvo je u 30. minutu sevnula brza konrta ‘orlova’, Tadić je sjajnom dugom loptom izbacio Ljajića u situaciju jedan na jedan sa golmanom Petkovićem i spasa za Crnogorce nije bilo.

Samo dva minuta kasnije Kolarov je sjajno centrirao sa leve strane, a Mitrović fenomenalno reagovao za 2:0.

U 38. minutu Aleksandar Mitrović je promašio penal, nakon što je Simić u svom kaznenom prostoru oborio Nemanju Matića.