0

LUDILO U SUPERKLASIKU: Boka povela, River iz sledećeg napada izjednačio, ali je ‘Bombonjera’ ponovo ekpslodirala (VIDEO)

Objavljeno: 11.11.18 u 21:10

Posle prvih 45 minuta na ‘Bombonjeri’ u finalu Kopa Libertadores Boka Juniors vodi sa 2:1 protiv River Plate.

Ludnica na ‘Bombonjeri’! Tri gola za svega 45 minuta igre. Sve je počelo u 34. minutu kada je Abilja šutirao, golman Rivera Armani je odbranio, lopta se vratila centarforu Boke koji drugu šansu nije propustio – 1:0.

Samo što je River krenuo sa centra stigao je do izjedančenja. Lukas Prato izašao je sam na golmana domaćina i pogodio za 1:1.

U nadoknadi vremena ‘Bombonjera’ je opet proključala. Dario Benedeto je ušao u igru umesto povređenog Pavona u 27. minutu, a u 46. Vilja je centrirao, a snažni napadač glavom pogodio za 2:1.