PREMIJER LIGA: Njukasl nastavio beg sa dna, Holebas pokvario posao Sautemptona

Objavljeno: 10.11.18 u 18:30

Izabranici Rafe Beniteza su ostvarili i drugu pobedu u nizu u Premijer ligi.

Rezultatom 2:1 je domaćin na Sent Džejms parku slavio protiv Bornmuta.

Čovek odluke bio je Salomon Rondon koji je doneo pobedu Svrakama. Venecuelanac je u 7. minutu meča doneo prednost Njukaslu, da bi na asistenciju Kenedija zatresao mrežu Bornmuta i u finišu poluvremena. Ipak, Njukasl u prvom delu utakmice nije uspeo da sačuva gol pošto je Lerma pogodak postigao u šestom minutu nadoknade.

Hoze Holebas je doneo danas Votfordu bod na stadionu Sent Meris. Od 20. minuta je zahvaljujući pogotku Gabijadinija Sautempton vodio, ali je grčki defanzivac na osam minuta do kraja utakmice uspeo da svom timu donese remi.

Zahvaljujući pogotku Bambe u 90. minutu, ranije danas je Kardif pobedio Brajton rezultatom 2:1 nakon preokreta.

ENGLESKA 1 – 12. KOLO:

Kardif – Brajton 2:1 (1:1)