0

PLS: Budućnost deklasirana u Bečeju

Objavljeno: 09.11.18 u 17:57

U prvoj utakmici 16. kola Prve lige Srbije Bečej je ubedljivo savladao Budućnost iz Dobanovaca rezultatom 5:1 (2:1).

Prošle sezone Bečej je igrao u trećem fudbalskom rangu u Srbiji, a sada ozbiljno ističe kandidaturu za opstanak u Prvoj ligi Srbije. Pobede poput današnje nad Dobanovčanima to pokazuju.

Šta više, ko može da garantuje da ga nećemo gledati u plej-ofu, jer im do osmog mesta nedostaje sada samo jedan bod.

Budućnost je stradala pokraj Tise rezultatom 5:1, uz tri gola Mladena Kovačevića. Napadač Bečeja je strelac bio u 13, 38. i 60. minutu, a golove za domaće postigli su još Cvijić u 47. i Stanojev u 75. minutu utakmice.

Jedini gol za goste dao je takođe igrač Bečeja, Stanojev autogolom u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, ali se kasnije u pomenutom 75. minutu iskupio i postavio konačnih 5:1.