0

SERIJA A: Napoli ‘razmontirao’ Empoli uoči utakmice sa Parižanima, Krunić se preporučio zainteresovanim Napolitancima (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.18 u 23:11

Na otvaranju 11. kola italijanske Serije A je Napoli sa 5:1 pobedio Empoli.

Dris Mertens je na ovoj utakmici postigao het-trik.

Lorenco Insinje je već u 9. minutu otvorio goleadu Napolitanaca na svom stadionu večeras, da bi u 38. minutu imao ulogu asistenta kod pogotka Drisa Mertensa, prvog na utakmici. To je bio rezultat sa kojim se otišlo na pauzu, da bi moguću šansu za povratak Empolija najavio Kaputo u 58. minutu.

Rade Krunić je odigrao još jedan veoma dobar meč koji je krunisao asistencijom za Kaputa, upravo protiv Napolija koji ne krije zainteresovanost za nekadašnjeg defanzivca Borca iz Čačka i Donjeg Srema.

Ali to je sve što je Empoli mogao večeras. Mertens je u 64. minutu povisio na 3:1, da bi u finišu utakmice bila višena još dva pogotka. Mertens je bio u ulozi asistenta kod gola Arkadijuša Milika u 90. minutu, da bi Belgijanac het-trik kompletirao u 93. za konačnih 5:1.