5

ZDJELAR ‘EKSPLODIRAO’ NAKON ČUKE: Dokle? Ne znam šta je ovo… Isto nam se desilo i protiv Crvene zvezde

Objavljeno: 31.10.18 u 19:30

Nastavio je seriju utakmica bez pobede Partizan i danas u okviru 14. kola Superlige.

Gotovo celu utakmicu su crno-beli imali vođstvo, ali na kraju nisu uspeli da trijumfuju.

Preko Gabrijela Enakea je gostujući tim poveo 4. minutu meča, da bi konačnih 1:1 postavio Ognjen Mudrinski u 82. minutu. Jedan od boljih pogotovo u defanzivnim zadacima danas bio je Saša Zdjelar umesto koga je nakon gola Mudrinskog šansu dobio Đorđe Ivanović kao ofanzivnije rešenje.

– Ne znam šta je ovo i šta se dešavam. Znam koliko svi mi dajemo za ovaj klub, a ponovo nam se ništa nije vratilo. Ponovo jebe*i centaršut i gol. Stvarno ne znam, da li je dekoncentracija ili šta. Tako je bilo i protiv Crvene zvezde i još puno puta posle toga. Primimo gol a protivnik ne napravi ni priliku. Dokle više, rekao je Saša Zdjelar nakon utakmice na Banovom brdu.