TURCI SLAVE DONALDA: Bivši Zvezdin kapiten srušio Galatasaraj (VIDEO)

Objavljeno: 28.10.18 u 18:45

Ekipa Jeni Malatije savladala je danas Galatasaraj, a među strelce upisao se i bivši igrač Crvene zvezde.

Veliko slavlje igrači Malatije doneli su svojim navijačima pobedivši na svom terenu branioca šampionske titule.

Crveno-žuti slavili su sa 2:0 u desetom kolu turske Superlige, a mrežu gostiju na ovom meču načeo je bivši kapiten kluba iz Ljutice Bogdana. Odličnu akciju Malatije započeo je golman tog tima u 35. minutu igre, a nastavio je Butaib koji je centrirao, a Mičel Donald preciznim udarcem u donji levi ugao gola pogodio mreću i doneo vođstvo svojoj ekipi.

(VIDEO:YouTube/İL GİNÇ TV)

Sve dileme oko pobednika na ovoj utakmici otklonio je Adem Bujuk golom iz penala u 63. minutu. Ovom trijumfu radovali su se i navijači Baškišehira, čiji je tim sada ostao usamljen na prvoj poziciji. Od 85. minuta na terenu je bio i naš internacionalac Danijel Aleksić.