0

SUPERLIGA KINE: Šest golova u Šangaju, Hulk – Pele 2:2

Objavljeno: 28.10.18 u 15:16

Ali više razloga za sreću ima Brazilac čiji je tim ostvario pobedu rezultatom 4:2.

Šangaj SIPG je pobedio sa 4:2 Šandong Luneng, dok je Henan rezultatom 2:0 savladao Peking Guan.

Odlično prvo poluvreme imao je Šangaj koji je već u 16. minutu preko Vu Leja stigao do prednosti. Deset minuta kasnije, japanski sudija Sato pokazao je na belu tačku nakon starta Hana kada je sa 11 metara bio precizan Hulk. Brazilski fudbaler se do kraja poluvremena još jednom upisao u listu strelaca, takođe iz kaznenog udarca, u 46. minutu.

Gracijano Pele je vratio nadu gostima kada je smanjio zaostatak u 57. minutu. Napadao je Šandong i u nastavku, ali je do novog gola stigao tek u 85. minutu takođe preko Pelea. Ostalo je još pet minuta plus nadoknada gostima da dođu do boda, međutim Vu Lej je drugim golom danas u 88. minutu potvrdio trijumf svoje ekipe.

Henan je protiv Pekinga do pobede stigao u finišu utakmice. Karanga je na asistenciju Basogoga zatresao mrežu u 76. minutu, da bi Du u 92. postavio konačan rezultat.