0

SUPERLIGA SRBIJE: Mrkaić ukrotio ‘zmajeve’ (FOTO)

Objavljeno: 27.10.18 u 14:55

U premijernom meču 13. kola Superlige Srbije Zemun je u Gornjoj Varoši sa 2:1 (2:1) savladao Voždovac.

Ako se po jutru dan poznaje, onda bi 13. kolo domaćeg šampionata moglo da bude efikasno. U premijernom meču dana u duelu dva beogradska rivala Zemun je sa 2:1 pobedio Voždovac, a sve o ovom meču stalo je u prvih 45 minuta.

Igrao se 5. minut kada je Lukić asistirao do Mrkaića, a ovaj pogodio za 1:0. Svega pet minuta kasnije gosti su stigli do izjednačenja, strelac gola bio je Ješić. Nije su dugo čekalo do trećeg gola na ovom meču. Igrao se 17. minut kada je Vukadinović asistirao Mrkaiću, a ovaj postigao svoj drugi gol na utakmici. Zemunu je taj pogodak bio dovoljan da ‘upiše’ nova tri boda – 2:1.

Zemun se sada izjednačio po broju bodova sa Voždovcem, oba tima imaju po 12 poena i za sada dele 12. mesto na tabeli.