0

BUNDESLIGA: Frajburg konačno stigao do pobede

Objavljeno: 26.10.18 u 22:25

Ekipa Frajburga nakon dva remije i jednog poraza došla je do pobede na svom terenu.

U centru pažnje na ovom meču bio je arbitar Robert Hertman koji je dosudio po jedan jedanesterac na obe strane.

Nakon samo nekoliko desetina sekundi od starta utakmice, posle starta Zomera, arbitar je pokazao na belu tačku, a precizan je bio Nils Petersen. U nastavku igre, posle šest minuta igre moglo je biti i 2:0, ali je nakon centaršuta Elvedi pogodio stativu. Nakon 20 minuta i prekršaja Hajnca sudija Herman dosudio je još jedan jedanaesterac, ali ovog puta za goste, koji je materijalizovao Torgan Azar i tako postavio rezultat kojim se otišlo na odmor.

U drugo poluvreme bolje ulaze domaći igrač, koji do nove prednsoti dolaze u 57. minutu igre, kada je na odličnu asistenciju loptu u mrežu poslao Valdšmit. Do kraja meča nije bilo većih uzbuđenja, a krajnji rezultat ove utakmice u četvrtom minutu sudijske nadoknade sa velike udaljenosti postavio je Lukas Holer.