0

PLS: Radnički u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika

Objavljeno: 24.10.18 u 16:34

Ekipa iz Kragujevca i gosti iz Gornjeg Milanovca odigrali su zaostalu utakmicu 10. kola, drugog ranga domaćeg fudbala.

Domaći tim sa dva gola pitanje pobednika rešio je već u prvom delu meča.

Do prednosti ekipa iz Kragujevca dolazi u 15. minutu igre, kada je sudija Martić sviriao penal za,  koji je realizovao Mile Vujasin. Na 2:0 povisio je u 32. minutu igre Andrija Ratković. Gosti su uspeli da u 66. minut stignu do počasnog gola, ali na ovom meču više od toga nisu mogli.

Ovom utakmicom sve ekipe imaju isti broj odigranih mečeva, a Radnički se nalazi na osmom mestu na tabeli sa 17 bodova, dok je Metalac šesti sa bodom prednosti.