0

PREMIJER LIGA: Milivojević promašio penal, Everton slavio na Gudisonu

Objavljeno: 21.10.18 u 18:55

Fudbaleri Evertona sa 2:0 su slavili u meču 9. kola Premijer lgie protiv Kristal Palasa, dok je naš Luka Milivojević promašio penal.

Everton je imao ofanzivu, ali nisu uspevali da dođu do gola sve do 87. minuta, kada je Lunin sjajno skočio i pogodio gol Palasa, a grogirane goste dotukao je Tosun dva minuta kasnije, za treću pobedu Evertona.

Mogao je Palas ranije do gola, ali je Milivojević nakon penala koji je skrivio Kolmen loše izveo penal. Tačnije, Pikford je „pročitao“ šut našeg veziste, ostalo je 0:0, pa je Everton uspeo da dođe do pobede.