0

PRIMERA: Derbi stao u 23 minuta, Barselona u opasnoj krizi

Objavljeno: 07.10.18 u 22:35

U derbiju 8. kola španske Primere Valensija i Barselona remizirali su 1:1 (1:1), a sve se dogodilo u početna 23 minuta.

Kriza trese Barselonu! Četa Ernesta Valverdea ne zna za pobedu četiri kola za redom. Tri remija i jedan poraz doveli su do katastrofalnog niza koji je Primeru načinio jednom od najzanimljivijih liga sveta.

Valesnija je povela već u 2. minutu kada se posle kornera lopta odbila od Pikea do Garaja, a Argentinac je smestio u mrežu za 1:0. Samo četiri minuta kasnije ‘slepi miševi’ su mogli do nogu da potuku Barselonu, ali je Batšuaji šutirao pravoa u Ter Štegena.

Barselona je do izjednačenja stigla u 23. minutu, bio je to lep pas Suareza za Mesija, a Argentinac na svoj način precizno pogodio sam ugao gola – 1:1. Do kraja utakmice nisu viđene stopostotne prilike, te je čini se veći bod na ‘Mestalji’ pripao Barseloni.