0

PREMIJER LIGA: Očekivao se atomski fudbal, ali ništa od golova – Marez promašio penal za pobedu (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.18 u 19:25

U meču u kom su mnogi prognozirali pregršt golova, nije bilo nijednog. Liverpul – Mančester siti 0:0.

Fudbaleri Liverpula i Mančester sitija prošle sezone igrali su nekoliko epskih duela sa goleadama, ali ovog puta su napadački korpusi oba tima u potpunosti zatajili.

Na ‘Enfildu’ smo gledali jednu taktičku partiju Jirgena Klopa i Pepa Gvardiole u kojoj nije bilo puno prilika, ali je ostao upečatljiv strašan presing Liverpula u prvih 20-ak minuta, ali bez rezultata.

Drugo poluvreme je donelo mnogo uzbuđenja. Rijad Marez je imao dve šanse na jednoj strani, a Mohamed Salah na drugoj, ali su bili neprecizni u realizaciji.

A onda je u 84. minutu Marez imao najbolju priliku za pobedu, jer je van Dajk napravio penal, a on šutirao sa 11 metara preko gola. I bilo je neminovno da će se meč ipak završiti bez pogodaka.